Tento e-shop využívá cookies

Tento eshop používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analyzácii správanie návštevníkov. Používaním stránok s týmto súhlasíte.

Drahý užívateľ, značka Farmax teraz patrí pod Neuraxpharm. Neuraxpharm je popredná európska skupina v sektore pre Centrálnu Nervovú Sústavu.
Stále sa rozvíjame, aby sme naplnili maximálnu potrebu našich zákazníkov

O obchodnej značke Farmax

Obchodná značka Farmax je produktom popredného českého výrobcu generických liečiv a výživových doplnkov, SVUS Pharma a.s.

Produkty predávané pod obchodnou značkou Farmax sú vyvíjané na základe vedeckých poznatkov. Farmax nekompromisne dbá na najvyššiu kvalitu surovín. Všetky produkty Farmax sú vyrábané v režime Správnej výrobnej praxe, tým je zaručená kvalita a účinnosť.

Investujte, prosím, s dôverou prostredníctvom produktov Farmax do svojho zdravia a zdravia svojich blízkych! Veď zdravie je to najcennejšie čo máme!

V oblasti liečiv obchodná značka Farmax zaujíma významné miesto v odbore psychiatrie. Široký sortiment prípravkov ponúkame vo forme výživových doplnkov. Jedným z najvýznamnejších je rada Preventan®, prípravky s preukázateľným účinkom na zvyšovanie sekrečnej imunity až o 60%. Väčšina spotrebiteľov má veľmi dobré skúsenosti s prípravkom MaxiCor® s najvyšším obsahom omega-3 nenasýtených mastných kyselín pre doplnenie potrebných látok. Ďalej pomáhame riešiť zdravotné problémy a zlepšiť zdravie v oblasti gynekológie, a to predovšetkým s prípravkami na klimakterické problémy – MenoMax® . K zabezpečeniu zdravia pre deti informujeme o jedinečných prípravkoch MaxIQ®  a ActiLac®  baby.   

Farmax Vám, vážení spotrebitelia, ponúka vždy najvyššiu kvalitu, preto investujte s dôverou prostredníctvom produktov Farmax do svojho zdravia a zdravia svojich blízkych!

Tím  Farmax