Tento e-shop využívá cookies

Tento eshop používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analyzácii správanie návštevníkov. Používaním stránok s týmto súhlasíte.

Drahý užívateľ, značka Farmax teraz patrí pod Neuraxpharm. Neuraxpharm je popredná európska skupina v sektore pre Centrálnu Nervovú Sústavu.
Stále sa rozvíjame, aby sme naplnili maximálnu potrebu našich zákazníkov

MemoNEURAX® 30 tbl.

Kód: 505 Kód výrobcu: 8595103953558
11.20 € 
9.33 €  bez DPH
Skladom
Ks

Prispieva k udržaniu normálnej činnosti mozgu, k normálnemu fungovaniu pamäti, pozornosti, k reakčným a vyjadrovacím schopnostiam.

Zobraziť detailný popis

Detailný popis

Charakteristika: MemoNEURAX® (výživový doplnok)  obsahuje jedinečnú kombináciu homotaurínu, kyseliny pantoténovej (B5) a jódu.
Hlavnou zložkou je látka homotaurín, derivát aminokyselín, ktorý sa nachádza v niektorých druhoch morských rias.
Vitamín B5 (kyselina pantoténová) prispieva k normálnej mentálnej a duševnej činnosti, k udržaniu normálnej činnosti mozgu a normálnej syntéze niektorých neurotransmiterov.
Jód udržuje zdravú pamäť, prispieva k normálnym kognitívnym funkciám (myslenie, pamäť, koncentráciu, pozornosť, bdelosť/bystrosť/obratnosť) a taktiež k normálnym reakčným a vyjadrovacím schopnostiam.

 

Odporúčané dávkovanie: 1 tableta denne, zapiť dostatočným množstvom vody.

 

Zloženie - aktívne zložky v 1 tablete: 

                                              množstvo                     RHP *
Homotaurín                             50 mg                nie je stanovená

Kyselina pantoténová               6 mg                         100%

Jód                                         150 μg                         100%

* RHP - referenčná hodnota príjmu

 

Celkové zloženie tabliet:
zahusťovadlo: mikrokryštalická celulóza, maltodextrín, fosforečnan vápenatý, homotaurín, poťahová látka: etylcelulóza, vitamín B5 (D-kyselina pantoténová), protihrudkujúce látky: sodná soľ karboxymetylcelulózy, mastné kyseliny, oxid kremičitý, poťahová látka: hydroxypropylmetylcelulóza, MCT - glyceridy, alginát sodný , polydextróza, protihrudkujúca látka: horečnaté soli mastných kyselín, kyselina olejová, mastenec, jodid draselný.

 

Upozornenie:

Uchovávajte v chlade a suchu, chráňte pred svetlom. Uskladňovať mimo dosahu malých detí! Nevhodné pre deti. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.


Hmotnosť obsahu: 11,4 g
Balenie: 30 tabliet

Otázky užívateľov

Produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!

Napíšte hodnotenie
*
*